JUDr. Lucie Dolanská Bányaiová, Ph.D.

Lucia Dolanská Bányaiová, ktorá je zmieňovaná medzi vedúcimi odborníkmi pre oblasť práva hospodárskej súťaže prestížnymi nezávislými publikáciami Chambers Global a Legal 500, je partnerkou advokátnej kancelárie Bányaiová Vožeová s. r. o.

Je zapísaná na zozname rozhodcov Rozhodcovského súdu pri Hospodárskej komore ČR a Agrárnej komore ČR a svoju súkromnú prax zameriava predovšetkým na zastupovanie klientov v súdnych a rozhodcovských konaniach, na súťažné právo, medzinárodné právo súkromné, právo duševného vlastníctva a európske právo.

Pred započatím svojej privátnej praxe pôsobila ako právna porada pri Úrade vlády ČR a ako stážistka na Súdnom dvore Európskych spoločenstiev. Skúsenosti taktiež získala dlhoročnou praxou v prestížnych medzinárodných advokátskych kanceláriách Altheimer & Gray a potom Salans.

Okrem svojej súkromnej praxe v súčasnej dobe pôsobí taktiež ako externistka na Právnickej fakulte Karlovej Univerzity v Prahe, kde vedie semináre z medzinárodného práva súkromného a práva medzinárodného obchodu. Na rovnakej fakulte prednáša súťažné právo zahraničným študentom v rámci programu LLM a Socrates/Erasmus.

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu