Prebehol seminár ASERTIVITA V PRAXI

Cambridge Business School pro Vás spolu s Mgr. Lenkou Olšanskou organizoval seminár na téma:

ASERTIVITA v PRAXI

Seminár se uskutočnil 21. 9. 2022 od 17:00 v priestoroch CBS, V Jámě 1/699, Praha 1.

Témy:

• asertivita a empatia
• asertívne techniky a nácvik ich používania
• komunikačná stratégia
• emócie a zvládanie emočně vypätých situácií
• obrana proti manipulácii

Fotogaléria z akcie.


Mgr. Lenka Olšanská

Je certifikovanou profesionálnou koučkou (Erickson College, 2006) a posledných 9 rokov ponúka manažérsky, kariérny a podnikateľský koučing, pre jednotlivcov a tímy.

Učí druhých ako viesť a riadiť tímy, ako lepšie komunikovať a riešiť konflikty, ako koučovať a ako efektívnejšie spolupracovať. Zvlášť rada vytvára a učí programy zamerané na osobnostný rozvoj.

V posledných rokoch sa zaujíma o riadenie zmien na úrovni jednotlivca a skupín, spolupracuje s medzinárodnou neziskovou organizáciou Initiatives of Change Intl a aktívne sa zúčastňuje konferencií a workshopov v Caux-Montreux, vo Švajčiarsku.


Účasť na seminári je zadarmo a jeho kapacita je obmedzená. Prosíme o potvrdenie Vašej účasti na e-mailovú adresu pozvanka@cambschool.cz.

Každý účastník má možnosť získať aj certifikát, ktorý potvrdzuje jeho účasť na tomto seminári. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať aj na e-maile: pozvanka@cambschool.cz, a to najneskôr do 16.9., kde Vám budú oznámené ďalšie podrobnosti. Certifikát je spoplatnený čiastkou 400 Kč.

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu