Novinky

Novinky, cenové a zľavové akcie, tipy a ďalšie zaujímavé informácie o dianí.

Uskutočnil sa seminár Koučing pre denné použitie

V stredu 10. apríla sa uskutočnil seminár s Ing. Adélou Karlovskou, MBA, ktorá nám prezentovala užitočné rady ohľadom otázkovania, aktívneho načúvania či koučingu a mentoringu.

Marcový študijný cyklus odštartoval

Počas prvého jarného víkendu sme privítali nových študentov z marcového cyklu kombinovaného štúdia 2024.

Pozývame Vás na seminár KOUČING NA DENNÉ POUŽITIE

Cambridge Business School Vás pozýva spolu s Ing. Adélou Karlovskou, MBA na seminár na tému: KOUČING NA DENNÉ POUŽITIE Seminár sa uskutoční 10. 4. 2024 od 17:00 v priestoroch CBS, V Jámě 1/699, Praha 1.

Videoreferencia Jakub Krejča

„Bylo skvělé, že každý lektor k nám i individuálně přistupoval, takže se zajímal o to co děláme a aplikoval hodinu přímo na naše podnikání."

Gratulujeme našim novým absolventom

Sme veľmi radi, že u nás svoje štúdium dokončilo niekoľko desiatok nových absolventov.

Prajeme veselé Vianoce

Chceme Vám popriať krásne Vianoce, príjemné sviatočné obdobie a úspešný štart do nového roku 2024.

Jesenný cyklus sa začal

Posledný novembrový a prvý decembrový víkend sme u nás privítali nových študentov z jesenného cyklu 2023.

Úspešné novembrové obhajoby

Začiatok 3. novembrového týždňa patril na Cambridge Business School záverečným obhajobám.

Využite svoje študentské výhody s našou benefitnou kartou

S benefitnou kartou Cambridge Business School môžete využívať mnoho špeciálnych zliav u našich partnerov.

Uskutočnil sa seminár Manažérske zručnosti a kompetencie

V utorok 19. septembra prebehol seminár s PhDr. Ing. Petr Mašínom, Ph.D., DBA, ktorý nám prezentoval svoje dlhoročné manažérske skúsenosti s vedením tímu, efektívnej komunikácii a štýloch riadenia.

Napísali o nás – Refresher

Vzdělání je klíčem k osvobození a otevírá cestu k lepší budoucnosti. Poskytuje nám znalosti, dovednosti a perspektivu, které nás formují a umožňují nám dosahovat úspěchu ve všech oblastech života.

Júlové obhajoby sú za nami

Naši študenti medzi 24. a 26. júlom 2023 obhajovali svoje záverečné práce pred skúšobnou komisiou a úspešne tým zavŕšili svoje štúdiá MBA a DBA.

Pozývame Vás na seminár

Cambridge Business School Vás pozýva spolu s PhDr. Ing. Petrom Mašínom, Ph.D., DBA na seminár na tému: MANAŽÉRSKE ZRUČNOSTI A KOMPETENCIA. Seminár sa uskutoční 19. 9. 2023 od 17:00 v priestoroch CBS, V Jámě 1/699, Praha 1.

Júlová výučba prebehla za početnej účasti

Výučba študijných programov MBA, DBA i LLM pokračuje aj v lete a sme radi, že naši študenti dorazili aj cez tropickú sobotu na svoju výučbu skutočne v hojnom počte.

Odporúčame knihu
Digitalizácia priemyslu

Pre záujemcov o digitalizačné procesy v ekonomike a postup vplyvov Priemyslu 4.0 vám odporúčame knihu od nášho lektora PhDr. Ing. Petr Mašína, Ph.D., DBA, ktorá ponúka ucelený pohľad nielen na dlhú cestu, ktorú sme už v tomto smere ušli, ale ktorá nás ešte čaká...

Začatie májového študijného cyklu

Svoju prvú víkendovú výučbu už absolvovali v poslednom májovom víkendu naši noví študenti MBA programov Management v zdravotníctve, Management soft skills, Krízový manažment a Sociológia a psychológia.

Koniec mája patril záverečným obhajobám

Naši študenti obhajovali v dňoch 22. a 23. mája 2023 svoje záverečné práce pred skúšobnou komisiou a úspešne tým zavŕšili svoje štúdium MBA.

Odporúčané knihy na
téma REAL ESTATE

Náš lektor Ing. Peter Ort, Ph.D. je ako popredný český odborník na REAL ESTATE autorom celého radu publikácií na tému analýzy realitného trhu a oceňovania nehnuteľností. My Vám ich určite môžeme odporučiť.

Nová spolupráca
sa Sodexo Pass

Zamestnanecké benefity od Sodexo Pass môžete novo čerpať aj na všetky manažérske programy na Cambridge Business School.

Výhodné štúdium jazykov s jazykovou školou Spěváček

Radi by sme Vás informovali o novej spolupráci, ktorú sme nadviazali s jazykovou školou SPĚVÁČEK. Táto partnerská spolupráca spočíva v zvýhodnených cenách jazykových kurzov pre našich študentov a tiež ich rodinných príslušníkov.

Študujte angličtinu s englishme!

Našim študentom a lektorom novo ponúkame v rámci partnerskej spolupráce zľavu na ročné predplatné interaktívne výučby angličtiny prostredníctvom aplikácie englishme!

Rozširujeme ponuku o 6 online programov

Novo u nás môžete online študovaťi 4 MBA programy - Sociológia a psychológia, Management soft skills, Podnikanie a inovácie, Management ve verejnej správe a 2 BBA programy - Základy managementu a Fundamentals of Management.

Nová spolupráca
s Benefit Plus

Svoje zamestnanecké benefity môžete novo využiť aj na všetky vzdelávacie manažérske programy na Cambridge Business School.

Uľahčenie citácií pre našich študentov

Citácia PRO Plus je veľmi užitočným pomocníkom nielen pri písaní seminárnych prác. Tento intuitívny citačný manažér slúži na vytváranie, správu, export a zdieľanie citácií.

Odporúčame knihu Nápady pre život a biznis

Viete, že Paretovo pravidlo sa dá implikovať nielen do ekonómie, ale stretávame sa s bežným každodenným životom? Pán PhDr. Červený to výborne rozoberá vo svojej novej knihe Nápady pre život a biznis, ktorú Vám môžeme len odporučiť.

Seminár: Osobnosť z hľadiska súčasnej sociológie, psychológie a marketingovej komunikácie

Cambridge Business School pre Vás spolu s PhDr. Michaelou Vaculíkovou, Ph.D. usporiadal seminár na tému: Osobnosť z hľadiska súčasnej sociológie, psychológie a marketingovej komunikácie.

Obhajoby –
január 2023

Fotogaléria absolventov z prvej tohtoročných obhajob, ktoré sa uskutočnili v dňoch 23. až26. januára 2023. Novým absolventom gratulujeme. Našim novým absolventom gratulujeme.

Nový študijný program BBA
Management sociálnych služieb

Otvárame pre vás nový študijný program BBA - Management sociálnych služieb, vďaka ktorému môžete začať získavať tie najdôležitejšie informácie z managementu aj bez predchádzajúcich manažérskych skúseností a je ideálny pre úvodný rozvoj všetkých manažérskych zručností.

Začali sme jesenný študijný cyklus

Začali sme ďalší jesenný cyklus kombinovanej výučby. Svoju prvú víkendovú výučbu už majú za sebou študenti MBA programov Management a leadership, Management v zdravotníctve, Sales management, Management soft skills, Personálny manažment, Krízový manažment a LLM programu Executive LLM. Veríme, že ste si všetci svoj prvý víkend užili Tým CBS...

Prebehol seminár ASERTIVITA V PRAXI

Cambridge Business School pro Vás spolu s Mgr. Lenkou Olšanskou organizoval seminár na téma: ASERTIVITA v PRAXI Seminár se uskutočnil 21. 9. 2022 od 17:00 v priestoroch CBS, V Jámě 1/699, Praha 1. Témy: • asertivita a empatia • asertívne techniky a nácvik ich používania • komunikačná stratégia • emócie a zvládanie...

Naša ponuka online programov je opäť bohatšia

Ani počas leta nezaháľame a ponúkame Vám možnosť študovať stále viac programov online. Novo u nás môžete týmto spôsobom študovať aj slovenský MBA program Marketing a Public Relations a anglický MBA program Management and Leadership. S MBA online môžete naplno študovať odkiaľkoľvek. Naša online výučba je plnohodnotne porovnateľná s kombinovanou formou štúdia, tak...

Získali sme prestížnu akreditáciu ASIC

Sme hrdí, že Cambridge Business School sa stala akreditovaným členom britskej organizácie ASIC, ktorá je prestížnou svetovou autoritou na poli vzdelávacích organizácií. ASIC je členom CHEA International Quality Group (CIQG) v USA. Vo Veľkej Británii je uznaná úradom UK Visas and Immigration (UKVI) a je tiež aj členom BQF (British Quality...

Rozširujeme ponuku online programov

Záujem o online výučbu stále rastie, a preto vám ponúkame možnosť študovať stále viac našich programov aj online. Novo u nás môžete týmto spôsobom študovať aj MBA programy Finančný management a účtovníctvo, Personálný management, Krízový management a Real Estate. Študujte MBA online odkiaľkoľvek. Využite možnosti získať...

Vítame u nás nových lektorov

Teší nás, že sme uzavreli spoluprácu s dvoma novými lektormi, ktorí u nás budú učiť v programe Real Estate a môžete sa s nimi stretnúť už pri svojej ďalšej výučbe. Ing. Petr Ort, Ph.D. bude učiť Oceňovanie nehnuteľností a Mgr. Vladimír Syruček sa bude...

Virtuálna prehliadka CBS

Rozhliadnite sa po Cambridge Business School a pozrite sa, čo všetko Vám môžeme ponúknuť. Na vstup stačí len jedno kliknutie.

Otvárame pre Vás nové programy

Vážení uchádzači o štúdium, pripravili sme pre Vás nové študijné programy, ktoré môžete začať študovať už v tohtoročnom marcovom cykle. Ide o dva programy MBA a jeden BBA. Prvým MBA programom je Podnikanie a inovácia a tým druhým Sociológia a psychológia. Poslednou novinkou je anglický variant programu BBA – Fundamentals of management. Veríme, že sa...

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu