Kto sme

Cambridge Business School je prestížna vzdelávacia inštitúcia na poskytovanie kvalitného manažérskeho vzdelania v profesijne vzdelávacích programoch MBA, DBA, BBA a LLM.

Naše ciele

Hlavným poslaním Cambridge Business School je, aby u nás študenti získali znalosti, ktoré vo svojom profesnom živote skutočne využijú, a ktoré im pomôžu naplno rozvinúť ich potenciál. Výučba na CBS vychádza vždy z najnovších praktických i teoretických poznatkov, a preto veľmi dbáme najmä na kvalitu našich lektorov, ktorí vynikajú svojou vysokou odbornosťou a mnohoročnými skúsenosťami z praxe. Najvyššiu úroveň našich vzdelávacích programov potvrdzujú aj prestížne akreditácie a členstvá v medzinárodných asociáciách dohliadajúcich na kvalitu vzdelávania.

Staráme sa prirodzene tiež o to, aby sme maximálne vyšli v ústrety i tým najviac zaneprázdneným študentom, a preto ponúkame štúdium ako v dištančné, ale napriek tomu veľmi flexibilné kombinované tak množstvo programov ponúkame aj v online podobe.

Cambridge Business School poskytuje kvalitné vzdelávanie v týchto programoch

Pre koho je štúdium určené?

Profesijne vzdelávacie programy v Cambridge Business School ponúkajú účastníkom rozšírenie ich manažérskych znalostí a zručností nad rámec vysokoškolského vzdelania. Programy sú určené nie len pre podnikateľov, zamestnancov štátnej správy či členov stredného a vyššieho managementu, ale pre všetkých, ktorí majú záujem o zdokonalenie svojich dosiaľ nadobudnutých znalostí a poznatkov z odboru a ich rozšírenia predovšetkým na poli praktického využitia.

Kto vás bude učiť?

Lektorský tím Cambridge Business School je zostavený z kvalitných odborníkov, z ktorých sa každý venuje konkrétnej oblasti daného vzdelávacieho programu. Vďaka ich pomoci sú študenti schopní efektívne aplikovať teoretické znalosti do praxe. Výučba lektorov je založená na skutočných príkladoch, reálnych projektoch a prípadových štúdiách. Výsledkom a pridanou hodnotou tohto spôsobu výučby sú cenné návody, rady a postupy pre skvalitnenie najrôznejších firemných procesov alebo komunikácie využiteľnej v každodennej profesijnej praxi.

Štúdium je ľahko skĺbiteľné so zamestnaním

Vďaka flexibilnej forme štúdia si môžu uchádzači prispôsobiť výučbu aktuálnym časovým možnostiam. Vzdelávacie programy sú tak plne nastavené pre ich absolvovanie popri zamestnaní a umožňujú novo získané poznatky a informácie aplikovať do vlastného pracovného prostredia každého študenta. Podstatnou stránkou je aj možnosť uchádzačov obohacovať výučbu návrhom vlastných tém a konzultovať ich firemné záležitosti a problémy priamo na hodinách s lektormi. Týmto potom dochádza k naplneniu hlavnej vízie Cambridge Business School, teda k efektívnemu zapojeniu teoretických znalostí do praktického profesijného života.

Rozhliadnite sa po Cambridge Business School
a pozrite sa, čo všetko Vám môžeme ponúknuť.

Na vstup stačí len jedno kliknutie.

Osobné referencie absolventov

Ing. Melanie Chovancová

absolventka MBA Strategický management


"Největší přínos vidím v tom, že tato škola je opravdu plná velmi dobrých a strategických informací. Samozřejmě všechno, co se tu učí, jsou velmi současné trendy, je to velmi moderní škola. Kdybych měla zhodnotit kvalitu toho studia, tak řeknu jednička a pět hvězdiček. Je to prostě výborná, skvělá a velmi praktická škola."

Pokračovať ďalej

Mgr. Sylvie Josephine Fischer, MBA

absolventka MBA Management ve zdravotnictví


"Studium na CAMB School jsem si zvolila na doporučení kamarádky a kolegyně z práce. Jelikož jsem se rozhodovala, kam půjdu na MBA a koukala na reference i jiných škol, tak i podle těch se mi Cambridge líbila nejvíc. Líbilo se mi, že ..."

Pokračovať ďalej

Mgr. Lukáš Uhliarik, M.A.

absolvent MBA Management and Leadership"Cambridge Business School is an outstanding top-ranked institution for a reason."
"Cambridge Business School je dle mého názoru vynikající instituce, která si zaslouží to nejvyšší hodnocení."

Pokračovať ďalej

Jana Kentošová

absolventka MBA Management a soft skills


„Celoživotní vzdělávání pro mě není pojem, nýbrž cesta. Ke studiu MBA na Cambridge mě vedly 3 důvody. Rozšíření mého vzdělání v oboru Soft skills a HR; škola s kladnými referencemi a moderní výukou, kde pro mě studium bude i výzvou; profesionální lektorský tým, který považuji za stěžejní, mám-li si ze studia odnést maximum.“

Pokračovať ďalej

Ing. Kazimír Kmeť, PhD, MBA, DBA

absolvent programů MBA a DBA


„Po štúdiách MBA i DBA si dovolím posúdiť tento typ štúdia. Pozitívom je, že témy jednotlivých seminárnych i záverečných prác je možné modifikovať podľa predstáv študenta, jeho uplatnenie v profesionálnej praxi, s dostatočným uplatnením teoretických poznatkov.“

Pokračovať ďalej

Ing Petr Vašina

absolvent MBA Management ve zdravotnictví


„Studium na CBS mě posunulo v manažerských dovednostech a změnilo můj přístup v každodenní práci...“

Pokračovať ďalej

Mgr. Adriána Peťková

absolventka MBA Personální management


"Som vďačná za rozhodnutie začať študovať na Cambridge Business School. Pôvodný zámer získať viac znalostí a zlepšiť sa v odbore personalistiky a riadenia ľudských zdrojov..."

Pokračovať ďalej

Jakub Hofmann

absolvent MBA Marketing a Public Relations


"Studium MBA v oboru Public Relations a Marketing pro mě bylo přínosné a dokonce i zábavné. "

Pokračovať ďalej

Martin Sieber

absolvent programu Executive LLM


"LL.M. studium na Cambridge Business School bylo velmi dobrou volbou a mohu pochválit jak tým vyučujících, tak administrativní zázemí..."

Pokračovať ďalej

Potrebujete radu?

+420 222 212 895 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu