Kto sme

Cambridge Business School je prestížna vzdelávacia inštitúcia na poskytovanie kvalitného manažérskeho vzdelania v profesijne vzdelávacích programoch MBA, DBA, BBA a LLM.

Naše ciele

Hlavným poslaním Cambridge Business School je, aby u nás študenti získali znalosti, ktoré vo svojom profesnom živote skutočne využijú, a ktoré im pomôžu naplno rozvinúť ich potenciál. Výučba na CBS vychádza vždy z najnovších praktických i teoretických poznatkov, a preto veľmi dbáme najmä na kvalitu našich lektorov, ktorí vynikajú svojou vysokou odbornosťou a mnohoročnými skúsenosťami z praxe. Najvyššiu úroveň našich vzdelávacích programov potvrdzujú aj prestížne akreditácie a členstvá v medzinárodných asociáciách dohliadajúcich na kvalitu vzdelávania.

Staráme sa prirodzene tiež o to, aby sme maximálne vyšli v ústrety i tým najviac zaneprázdneným študentom, a preto ponúkame štúdium ako v dištančné, ale napriek tomu veľmi flexibilné kombinované tak množstvo programov ponúkame aj v online podobe.

Cambridge Business School poskytuje kvalitné vzdelávanie v týchto programoch

Pre koho je štúdium určené?

Profesijne vzdelávacie programy v Cambridge Business School ponúkajú účastníkom rozšírenie ich manažérskych znalostí a zručností nad rámec vysokoškolského vzdelania. Programy sú určené nie len pre podnikateľov, zamestnancov štátnej správy či členov stredného a vyššieho managementu, ale pre všetkých, ktorí majú záujem o zdokonalenie svojich dosiaľ nadobudnutých znalostí a poznatkov z odboru a ich rozšírenia predovšetkým na poli praktického využitia.

Kto vás bude učiť?

Lektorský tím Cambridge Business School je zostavený z kvalitných odborníkov, z ktorých sa každý venuje konkrétnej oblasti daného vzdelávacieho programu. Vďaka ich pomoci sú študenti schopní efektívne aplikovať teoretické znalosti do praxe. Výučba lektorov je založená na skutočných príkladoch, reálnych projektoch a prípadových štúdiách. Výsledkom a pridanou hodnotou tohto spôsobu výučby sú cenné návody, rady a postupy pre skvalitnenie najrôznejších firemných procesov alebo komunikácie využiteľnej v každodennej profesijnej praxi.

Štúdium je ľahko skĺbiteľné so zamestnaním

Vďaka flexibilnej forme štúdia si môžu uchádzači prispôsobiť výučbu aktuálnym časovým možnostiam. Vzdelávacie programy sú tak plne nastavené pre ich absolvovanie popri zamestnaní a umožňujú novo získané poznatky a informácie aplikovať do vlastného pracovného prostredia každého študenta. Podstatnou stránkou je aj možnosť uchádzačov obohacovať výučbu návrhom vlastných tém a konzultovať ich firemné záležitosti a problémy priamo na hodinách s lektormi. Týmto potom dochádza k naplneniu hlavnej vízie Cambridge Business School, teda k efektívnemu zapojeniu teoretických znalostí do praktického profesijného života.

Rozhliadnite sa po Cambridge Business School
a pozrite sa, čo všetko Vám môžeme ponúknuť.

Na vstup stačí len jedno kliknutie.

Referencie našich absolventov
ďalšie referencie >>

Ing. Melanie Chovancová

absolventka MBA Strategický management


"Největší přínos vidím v tom, že tato škola je opravdu plná velmi dobrých a strategických informací. Samozřejmě všechno, co se tu učí, jsou velmi současné trendy, je to velmi moderní škola. Kdybych měla zhodnotit kvalitu toho studia, tak řeknu jednička a pět hvězdiček. Je to prostě výborná, skvělá a velmi praktická škola."

Pokračovať ďalej

Mgr. Alexandra Uherková

absolventka MBA Marketing a Public Relations


"Pro studium na Cambridge Business School jsem se rozhodla na základě pozitivních referencí. Zásadní pro mé rozhodnutí bylo, že obor Marketing a PR, který jsem studovala, nenabízí žádná jiná MBA škola..."

Pokračovať ďalej

Mgr. Sylvie Josephine Fischer, MBA

absolventka MBA Management v zdravotníctve


"Studium na CAMB School jsem si zvolila na doporučení kamarádky a kolegyně z práce. Jelikož jsem se rozhodovala, kam půjdu na MBA a koukala na reference i jiných škol, tak i podle těch se mi Cambridge líbila nejvíc. Líbilo se mi, že ..."

Pokračovať ďalej

Mgr. Lukáš Uhliarik, M.A.

absolvent MBA Management and Leadership"Cambridge Business School is an outstanding top-ranked institution for a reason."
"Cambridge Business School je dle mého názoru vynikající instituce, která si zaslouží to nejvyšší hodnocení."

Pokračovať ďalej

MUDr. Halyna Kindlová Markin, MBA

absolventka programu management v zdravotníctve


"Profesionální a přitom lidský přístup vyučujících, mne provedl studiem natolik kvalitně, že získané informace a zkušenosti, mi pomáhají zlepšit a zkvalitnit mé podnikání přesně tak, jak jsem očekávala.”

Pokračovať ďalej

Natália Bubeníková, MBA

absolventka programu strategický management online


"CBS je naozaj škola pre profesionálov, aj tých budúcich. Skvelí školitelia, maximálna odbornosť."

Pokračovať ďalej

Ing. Bc. Andrea Siegl

absolventka MBA Real Estate


"Důvodem, proč jsem si vybrala CBS byla nejen vysoká úroveň vzdělávacích programů a prestižní akreditace, ale i členství v mezinárodních asociacích."

Pokračovať ďalej

Ing Petr Vašina

absolvent MBA Management v zdravotníctve


„Studium na CBS mě posunulo v manažerských dovednostech a změnilo můj přístup v každodenní práci...“

Pokračovať ďalej

Bc. Veronika Truksová

absolventka MBA Management v zdravotníctve


"Ráda bych poděkovala za celé studium Management ve zdravotnictví. Byla to pro mě velmi cenná zkušenost. Díky studiu jsem se měla možnost blíže seznámit s dalšími profesionály ve svém oboru, jak už z řad přednášejících tak z řad spolužáků."

Pokračovať ďalej

Potrebujete radu?

+420 222 212 895 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu