Štúdium MBA Poprad

Máte záujem o štúdium MBA a ste z Popradu? Pre štúdium na Cambridge Business School, ktorá poskytuje kvalitné manažerské vzdelanie v programoch MBA, BBA, DBA, alebo LL.M., nie je vzdialenosť problém.

Študujte MBA, DBA, BBA a LLM odkiaľkoľvek

Vďaka modernej forme štúdia, ktorá spája prezenčné semináre a možnosť online štúdia, je štúdium profesionálneho vzdelávacieho programu na Cambridge Business School, vhodné pre záujemcov odkiaľkoľvek, vrátane študentov z Popradu.

Prepojte svoje štúdium s praxou

Štúdium na Cambridge Business School poskytuje študentom mimoriadne prehĺbenie ich teoretických znalostí . A vďaka vedeniu špičkového tímu lektorov, získajú aj návod ako tieto znalosti úspešne previesť do praxe. Cieľom štúdia Cambridge Business School nie je len pochopenie teórie,ale aj osvojenie si jej hlavných pravidiel a absolútne prepojenie teórie s praxou. Osobnostný a pracovný rozvoj, poskytujú všetky špecializácie, ktoré sú umožnené študentom z Popradu na Cambridge Business School študovať.

Študujte online

V priebehu ktorého, študent načerpá rovnaké znalosti ako pri prezenčnej forme štúdia. Online štúdium prebieha prostredníctvom moderného e-learningového systému, ktorý zaručuje možnosť štúdia pre manažérov z Popradu, ktorým pracovné vyťaženie nedovoľuje zúčastniť sa na prezenčnej forme seminárov.

Skĺbite prácu a štúdium akéhokoľvek programu

Študenti Cambridge Business School z Popradu, majú taktiež možnosť študovať akýkoľvek iný študijný odbor, ukončený titulom MBA, BBA, DBA, alebo LL.M., kde jeho výuka prebieha v Prahe. Štúdium je koncipované spôsobom, ktorý umožňuje aktívnu účasť na prednáškach aj študentom mimopražským – v priebehu ročného štúdia, ukončeného obhajobou záverečnej práce, prebiehajú len štyri celodenné semináre. Semináre sa konajú vždy v sobotu v ľahko dostupnom centre Prahy.


 

Ďalšie výhody online programu MBA pre štúdium v Poprade:

  • časová nenáročnosť - výučba prebieha 1x za mesiac a nevyžaduje prezenčné dochádzania
  • moderná a efektívna forma výučby
  • nezávislosť na danom mieste - študovať je možné odkiaľkoľvek
  • rýchlosť šírenia informácií

Poradíme vám s výberom programu.

Obráťte sa na našich špecialistov alebo si dohovorte osobnú schôdzku.

Referencie absolventov

Ing. Melanie Chovancová

absolventka MBA Strategický management


"Největší přínos vidím v tom, že tato škola je opravdu plná velmi dobrých a strategických informací. Samozřejmě všechno, co se tu učí, jsou velmi současné trendy, je to velmi moderní škola. Kdybych měla zhodnotit kvalitu toho studia, tak řeknu jednička a pět hvězdiček. Je to prostě výborná, skvělá a velmi praktická škola."

Pokračovať ďalej

Mgr. Alexandra Uherková

absolventka MBA Marketing a Public Relations


"Pro studium na Cambridge Business School jsem se rozhodla na základě pozitivních referencí. Zásadní pro mé rozhodnutí bylo, že obor Marketing a PR, který jsem studovala, nenabízí žádná jiná MBA škola..."

Pokračovať ďalej

Mgr. Sylvie Josephine Fischer, MBA

absolventka MBA Management v zdravotníctve


"Studium na CAMB School jsem si zvolila na doporučení kamarádky a kolegyně z práce. Jelikož jsem se rozhodovala, kam půjdu na MBA a koukala na reference i jiných škol, tak i podle těch se mi Cambridge líbila nejvíc. Líbilo se mi, že ..."

Pokračovať ďalej

Mgr. Lukáš Uhliarik, M.A.

absolvent MBA Management and Leadership"Cambridge Business School is an outstanding top-ranked institution for a reason."
"Cambridge Business School je dle mého názoru vynikající instituce, která si zaslouží to nejvyšší hodnocení."

Pokračovať ďalej

MUDr. Halyna Kindlová Markin, MBA

absolventka programu management v zdravotníctve


"Profesionální a přitom lidský přístup vyučujících, mne provedl studiem natolik kvalitně, že získané informace a zkušenosti, mi pomáhají zlepšit a zkvalitnit mé podnikání přesně tak, jak jsem očekávala.”

Pokračovať ďalej

Natália Bubeníková, MBA

absolventka programu strategický management online


"CBS je naozaj škola pre profesionálov, aj tých budúcich. Skvelí školitelia, maximálna odbornosť."

Pokračovať ďalej

Ing. Bc. Andrea Siegl

absolventka MBA Real Estate


"Důvodem, proč jsem si vybrala CBS byla nejen vysoká úroveň vzdělávacích programů a prestižní akreditace, ale i členství v mezinárodních asociacích."

Pokračovať ďalej

Ing Petr Vašina

absolvent MBA Management v zdravotníctve


„Studium na CBS mě posunulo v manažerských dovednostech a změnilo můj přístup v každodenní práci...“

Pokračovať ďalej

Bc. Veronika Truksová

absolventka MBA Management v zdravotníctve


"Ráda bych poděkovala za celé studium Management ve zdravotnictví. Byla to pro mě velmi cenná zkušenost. Díky studiu jsem se měla možnost blíže seznámit s dalšími profesionály ve svém oboru, jak už z řad přednášejících tak z řad spolužáků."

Pokračovať ďalej

Novinky

Začatie májového študijného cyklu

Začali sme májový cyklus kombinovanej výučby 2023. Svoju prvú víkendovú výučbu absolvovali v poslednom májovom víkende naši noví študenti MBA programov Management v zdravotníctve, Management soft skills, Krízový management a Sociológia a psychológia. Veríme, že si všetci naši študenti svoj prvý víkend užili Tím CBS...

Koniec mája patril záverečným obhajobám

Naši študenti obhajovali v dňoch 22. a 23. mája 2023 svoje záverečné práce pred skúšobnou komisiou a úspešne tým zavŕšili svoje štúdium MBA.

Odporúčané knihy na
téma REAL ESTATE

Náš lektor Ing. Peter Ort, Ph.D. je ako popredný český odborník na REAL ESTATE autorom celého radu publikácií na tému analýzy realitného trhu a oceňovania nehnuteľností. My Vám ich určite môžeme odporučiť.

Nová spolupráca
sa Sodexo Pass

Zamestnanecké benefity od Sodexo Pass môžete novo čerpať aj na všetky manažérske programy na Cambridge Business School.

Výhodné štúdium jazykov s jazykovou školou Spěváček

Radi by sme Vás informovali o novej spolupráci, ktorú sme nadviazali s jazykovou školou SPĚVÁČEK. Táto partnerská spolupráca spočíva v zvýhodnených cenách jazykových kurzov pre našich študentov a tiež ich rodinných príslušníkov.

Študujte angličtinu s englishme!

Našim študentom a lektorom novo ponúkame v rámci partnerskej spolupráce zľavu na ročné predplatné interaktívne výučby angličtiny prostredníctvom aplikácie englishme!

Rozširujeme ponuku o 6 online programov

Novo u nás môžete online študovaťi 4 MBA programy - Sociológia a psychológia, Management soft skills, Podnikanie a inovácie, Management ve verejnej správe a 2 BBA programy - Základy managementu a Fundamentals of Management.

Nová spolupráca
s Benefit Plus

Svoje zamestnanecké benefity môžete novo využiť aj na všetky vzdelávacie manažérske programy na Cambridge Business School.

Uľahčenie citácií pre našich študentov

Citácia PRO Plus je veľmi užitočným pomocníkom nielen pri písaní seminárnych prác. Tento intuitívny citačný manažér slúži na vytváranie, správu, export a zdieľanie citácií.

Potrebujete radu?

+420 222 212 895 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu