Štúdium MBA Bratislava

Máte záujem o štúdium MBA a ste z Bratislavy? Pre štúdium na Cambridge Business School, ktoré poskytuje kvalitné manažérske vzdelanie v programoch MBA, BBA, DBA, alebo LL.M., nie je vzdialenosť problém.

Študujte MBA, DBA, BBA a LLM odkiaľkoľvek

Vďaka modernej forme štúdia, ktorá prepája prezenčné semináre a možnosť online štúdia, je štúdium profesijne vzdelávacích programov na Cambridge Business School vhodné pre záujemcov odkiaľkoľvek, vrátane študentov z Bratislavy.

Prepojte svoje štúdium s praxou

Štúdium na Cambridge Business School poskytne študentom mimoriadne prehĺbenie ich teoretických znalostí a vďaka vedeniu špičkového tímu lektorov aj návod, ako tieto znalosti úspešne previesť do praxe. Cieľom štúdia na Cambridge Business School nie je iba pochopenie teórie, ale osvojenie si jej hlavných pravidiel, a absolútne prepojenie teórie s praxou. Osobnostný aj pracovný rozvoj poskytujú všetky špecializácie, ktoré je študentom z Bratislavy umožnené na Cambridge Business School študovať.

Študujte online

Jednou z možností, ako štúdium prispôsobiť študentom, je moderné online štúdium, počas ktorého študent načerpá rovnaké znalosti a skúsenosti ako pri prezenčnej forme štúdia, prebieha ale prostredníctvom moderného e-learningového systému, ktorý zaručuje možnosť štúdia pre manažérov z Bratislavy, ktorým pracovné vyťaženie nedovoľuje zúčastniť sa seminárov prezenčne.

Skĺbiť prácu a štúdium akéhokoľvek programu

Študenti Cambridge Business School z Bratislavy ale majú taktiež možnosť študovať akýkoľvek študijný odbor, ukončený titulom MBA, BBA, DBA, alebo LL.M., ktorého výučba prebieha v Prahe. Štúdium je koncipované spôsobom, ktorý umožňuje aktívnu účasť na prednáškach aj študentom mimopražským – v priebehu ročného štúdia, ukončeného obhajobou záverečnej práce, prebiehajú iba štyri celodenné semináre. Semináre sa vždy konajú v sobotu v ľahko dostupnom centre Prahy.

Vďaka kombinácii prednášok a e-learningu študenti získajú poznatky a skúsenosti, ktoré napomôžu ich osobnému aj pracovnému rastu.


 

Ďalšie výhody online programu MBA pre štúdium v Bratislave

  • časová nenáročnosť - výučba prebieha 1x za mesiac a nevyžaduje prezenčné dochádzanie
  • moderná a efektívna forma výučby
  • nezávislosť na danom mieste – študovať je možné odkiaľkoľvek
  • rýchlosť šírenia informácií

Poradíme vám s výberom programu

Obráťte sa na našich špecialistov alebo si dohovorte osobnú schôdzku

Referencie absolventov

Ing. Melanie Chovancová

absolventka MBA Strategický management


"Největší přínos vidím v tom, že tato škola je opravdu plná velmi dobrých a strategických informací. Samozřejmě všechno, co se tu učí, jsou velmi současné trendy, je to velmi moderní škola. Kdybych měla zhodnotit kvalitu toho studia, tak řeknu jednička a pět hvězdiček. Je to prostě výborná, skvělá a velmi praktická škola."

Pokračovať ďalej

Mgr. Sylvie Josephine Fischer, MBA

absolventka MBA Management ve zdravotnictví


"Studium na CAMB School jsem si zvolila na doporučení kamarádky a kolegyně z práce. Jelikož jsem se rozhodovala, kam půjdu na MBA a koukala na reference i jiných škol, tak i podle těch se mi Cambridge líbila nejvíc. Líbilo se mi, že ..."

Pokračovať ďalej

Mgr. Lukáš Uhliarik, M.A.

absolvent MBA Management and Leadership"Cambridge Business School is an outstanding top-ranked institution for a reason."
"Cambridge Business School je dle mého názoru vynikající instituce, která si zaslouží to nejvyšší hodnocení."

Pokračovať ďalej

Natália Bubeníková, MBA

absolventka programu strategický management online


"CBS je naozaj škola pre profesionálov, aj tých budúcich. Skvelí školitelia, maximálna odbornosť."

Pokračovať ďalej

PhDr. Peter Rázga, MBA

absolvent MBA Management a leadership online


"Škola má perfektne spracované prostredie pre online výučbu, veľmi dobre vedené semináre, mimoriadne kvalitných lektorov, prístup do knižnice a v neposlednom rade skvelo fungujúcu podporu v rámci študijného oddelenia."

Pokračovať ďalej

Ing. Bc. Andrea Siegl

absolventka MBA Real Estate


"Důvodem, proč jsem si vybrala CBS byla nejen vysoká úroveň vzdělávacích programů a prestižní akreditace, ale i členství v mezinárodních asociacích."

Pokračovať ďalej

Ing. Věra Fialová

absolventka MBA Management a leadership


"Studium MBA (Management a leadership) mi přineslo větší rozhled do všech manažerských povinností a to hlavně díky kvalitě jednotlivých lektorů."

Pokračovať ďalej

Ing Petr Vašina

absolvent MBA Management ve zdravotnictví


„Studium na CBS mě posunulo v manažerských dovednostech a změnilo můj přístup v každodenní práci...“

Pokračovať ďalej

Bc. Veronika Truksová

absolventka MBA Management v zdravotníctve


"Ráda bych poděkovala za celé studium Management ve zdravotnictví. Byla to pro mě velmi cenná zkušenost. Díky studiu jsem se měla možnost blíže seznámit s dalšími profesionály ve svém oboru, jak už z řad přednášejících tak z řad spolužáků."

Pokračovať ďalej

Novinky

Obhajoby –
január 2023

Fotogaléria absolventov z prvej tohtoročných obhajob, ktoré sa uskutočnili v dňoch 23. až26. januára 2023. Novým absolventom gratulujeme. Našim novým absolventom gratulujeme.

Nový študijný program BBA
Management sociálnych služieb

Otvárame pre vás nový študijný program BBA - Management sociálnych služieb, vďaka ktorému môžete začať získavať tie najdôležitejšie informácie z managementu aj bez predchádzajúcich manažérskych skúseností a je ideálny pre úvodný rozvoj všetkých manažérskych zručností.

Seminár: Osobnosť z hľadiska súčasnej sociológie, psychológie a marketingovej komunikácie

Cambridge Business School pre Vás spolu s PhDr. Michaelou Vaculíkovou, Ph.D. bude organizovať seminár na tému: Osobnosť z hľadiska súčasnej sociológie, psychológie a marketingovej komunikácie.

Začali sme jesenný študijný cyklus

Začali sme ďalší jesenný cyklus kombinovanej výučby. Svoju prvú víkendovú výučbu už majú za sebou študenti MBA programov Management a leadership, Management v zdravotníctve, Sales management, Management soft skills, Personálny manažment, Krízový manažment a LLM programu Executive LLM. Veríme, že ste si všetci svoj prvý víkend užili Tým CBS...

Prebehol seminár ASERTIVITA V PRAXI

Cambridge Business School pro Vás spolu s Mgr. Lenkou Olšanskou organizoval seminár na téma: ASERTIVITA v PRAXI Seminár se uskutočnil 21. 9. 2022 od 17:00 v priestoroch CBS, V Jámě 1/699, Praha 1. Témy: • asertivita a empatia • asertívne techniky a nácvik ich používania • komunikačná stratégia • emócie a zvládanie...

Naša ponuka online programov je opäť bohatšia

Ani počas leta nezaháľame a ponúkame Vám možnosť študovať stále viac programov online. Novo u nás môžete týmto spôsobom študovať aj slovenský MBA program Marketing a Public Relations a anglický MBA program Management and Leadership. S MBA online môžete naplno študovať odkiaľkoľvek. Naša online výučba je plnohodnotne porovnateľná s kombinovanou formou štúdia, tak...

Získali sme prestížnu akreditáciu ASIC

Sme hrdí, že Cambridge Business School sa stala akreditovaným členom britskej organizácie ASIC, ktorá je prestížnou svetovou autoritou na poli vzdelávacích organizácií. ASIC je členom CHEA International Quality Group (CIQG) v USA. Vo Veľkej Británii je uznaná úradom UK Visas and Immigration (UKVI) a je tiež aj členom BQF (British Quality...

Rozširujeme ponuku online programov

Záujem o online výučbu stále rastie, a preto vám ponúkame možnosť študovať stále viac našich programov aj online. Novo u nás môžete týmto spôsobom študovať aj MBA programy Finančný management a účtovníctvo, Personálný management, Krízový management a Real Estate. Študujte MBA online odkiaľkoľvek. Využite možnosti získať...

Vítame u nás nových lektorov

Teší nás, že sme uzavreli spoluprácu s dvoma novými lektormi, ktorí u nás budú učiť v programe Real Estate a môžete sa s nimi stretnúť už pri svojej ďalšej výučbe. Ing. Petr Ort, Ph.D. bude učiť Oceňovanie nehnuteľností a Mgr. Vladimír Syruček sa bude...

Potrebujete radu?

+420 222 212 895 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu